Su kaçağı tespiti, Tıkanıklık Açma, Kombi Tamiri Firması
Size Bir Telefon Kadar Yakınız!
0212 656 21 67
0532 133 37 62
teknik@sukacaklaritespit.com
Mail Adresimiz
Site İçi Arama
uzman tesisat

Banyo, Tuvalet, kanalizasyon vb Gider Borusu Tıkanıklığı

Banyo, Tuvalet, kanalizasyon vb Gider Borusu Tıkanıklığı

Sahte tesisatçı internet sitelerini nasıl anlarız?

Kanalizasyon tıkanıklığı nasıl açılır ?
Uzman tesisat olarak, uzman personelimiz ve etkin cihaz, alet vb. ile evinizdeki banyo, mutfak vb. gider borusu tıkanıklıklarına kalıcı çözüm sağlıyoruz.

Kanalizasyon, gider su borusu, su kanalları ve atık su giderindeki tıkanıklık, evinizdeki sıhhi tesisat olan tüm demirbaşlarınızı etkiler. Bu probleme acil ve etkin müdahale edilmediği takdirde su kanallarındaki, borulardaki, giderlerdeki ve kanalizasyon içindeki tüm kirli suyun, atığın mülkünüzün içerisine taşması söz konusu. Bu durum hem sağlık açısından hem mülkünüzde oluşturabileceği hasar açısından çok tehlikelidir.

Evinizdeki kanalizasyon, su kanalları ve atık su giderindeki bir tıkanıklık genellikle kendinizin yapabileceği bir iş gibi gelse de (Tıkanıklıkları açmak için geliştirilmiş ve marketlerde, nalburlarda satılan bazı kimyasallar kanalı açmayabilir üstüne üstlük borularda kalıcı hasara ve en önemlisi ciddi yaralanmalara, sağlık sorunlarına neden olmaktadır) kanalizasyon, gider su borusu, su kanalları ve atık su giderindeki tıkanıklık işinde ehil, uzman, sıhhi tesisat konusunda tecrübeye sahip kişi ve firmalar tarafından yapılmalıdır.

Uzman tesisat olarak 2002 yılından beri çok çeşitli sıhhi tesisat problemleri ile ilgili tecrübeye sahibiz.
Kanalizasyon, gider su borusu, su kanalları ve atık su giderindeki tıkanıklıkların belirtileri;
Lavabonuza, Tuvaletinize, Banyodaki taban giderine veya Küvetinize su döküldüğünde su birikmesi, çok az gitmesi, gitmemesi veya farklı bir yerden (çamaşır, bulaşık makinesi su tahliye borusu girişinden ) taşması Lavabonuzun musluğunu açtığınızda, klozet suyu yükseliyor veya baloncuklar çıkıyorsa Mülkünüzün birden fazla tıkanmış tahliye borusu, kanalı varsa, sorun yüksek ihtimal kanalizasyon bölgenizde veya bir şebeke boşaltma hattındadır.

Ağaç dallarının yaprakları, tahta parçaları, yoğun yağış sonrası sokak giderlerinin çöpler neticesinde tıkanması, sokaktaki belediye künkün hatalı kurulumu kanalizasyon, gider su borusu, su kanalları ve atık su giderindeki tıkanmasında en önemli nedenlerdendir.
Diğer en yaygın tıkanma sebepleri tuvalete atılmaması gereken bez, kadın pedi, kağıt havlu ve bebek mendili vb. dir.

Kanalizasyon, gider su borusu, su kanalları ve atık su giderinde tesisatında bu tip atıklar tarafından tıkalı olduğunun işaretleri;
Yavaş su çeken giderler, atık suyu zor çeken kanallar ve gürültülü su akışı.
Soruna acilen müdahale edilmemesi komple tesisatı tehlikeye atar. Yine mülkünüze ağır hasarlar verebilir.
Kanalizasyon, gider su borusu, su kanalları ve atık su gideri tıkanıklığından şüpheleniyorsanız; Zemin ve diğer atık su giderlerine su vermemeli, lavabo ve tuvaleti kullanmamalısınız.

Uzman tesisat çalışanlarımız; kanalizasyon, gider su borusu, su kanalları ve atık su giderindeki tıkanıklıklara da müdahale etmek için eğitilmişlerdir ve bu konuda yetkililerdir. Saymış olduğumuz sorunlarla karşılaştığınızda Uzman Tesisat ı aramanız yeterli

Kanalizasyon ve Ana hatların açma veya müdahale servis / keşif ücreti tl.'den başlar arızanın durumuna göre değişkenlik gösterir.
Kırmadan lavabo giderleri, süzgeç giderleri, banyo, duş, duşakabin giderleri, mutfak giderleri tıkanıklık açma fiyatı Bağcılar için  tl. çevre ilçelerde ise tl. (Arızanın büyüklüğüne göre değişkenlik gösterebilir)

kanalizasyon tıkanıklığı açma ücreti fiyatı
kırmadan tıkanıklık açma
kanalizasyon tıkanıklığı açma

Bize Ulaşın
Tel : 0212 656 21 67
Gsm : 0532 587 12 03
Gsm / WhatsApp : 0532 133 37 62
Adres Bilgilerimiz
Kirazlı Mah. Asmalı Sok. No:5/B Bağcılar / İstanbul
Tel: 0212 656 21 67
Gsm: 0532 587 12 03
Gsm / WhatsApp: 0532 133 37 62
Uzman Tesisat Maps
  • Uzman Tesisat Sosyal Medya
  • Uzman Tesisat Sosyal Medya
  • Uzman Tesisat Sosyal Medya
Tüm hakları saklıdır © 2020 Uzman Tesisat